Wypełnij PIT przez internet i przekaż 1% podatku

fanimani.pl

www.geronde.pl

18 sierpnia 2019 Liczba naszych podopiecznych: 138Rok 2019 Adopcje: 30




Hanna uraska - Prezes Fundacji
hanna.zura@kocipazur.org

Daniel Lewandowski - Wiceprezes Fundacji
dlewandowski@kocipazur.org

Aleksandra Szymi - Przewodniczca Rady Fundacji
aleksandra@kocipazur.org

Katarzyna Kaniewska-Kumicz - Czonek Rady Fundacji
katarzyna@kocipazur.org

Agata Juska - Czonek Rady Fundacji
agata.j@kocipazur.org

Karolina Petruk-Gnatowska - Czonek Rady Fundacji
karolina@kocipazur.org

Paulina Sobczak - Czonek Rady Fundacji
paulina.s@kocipazur.org

Odwiedziny:

w 2019: 142057

w dniu dzisiejszym: 142

gości na stronie: 3

x
"Strona internetowa oraz forum Fundacji dla Zwierzt Koci Pazur" wykorzystuje pliki cookies.
Korzystajc z niej wyraasz zgod na uywanie plikw cookies w celach statystycznych. [wicej informacji]