Koci Pazur na Facebook Koci Pazur na YouTube Koci Pazur na Instagram Koci Pazur na TikTok Koci Pazur na Twitter
Kocur i kotka Wiek:   6 lat 6 lat
Akceptują koty Akceptują koty
Nierozłączny duet Nierozłączny duet
Zdrowie

Przygotowywani do adopcji, wykastrowani.

Eli i Mały Maciuś to koty, które spotkały się w domu tymczasowym. Mimo że mają i różną historię, i różne charaktery, bardzo się zaprzyjaźniły, dlatego szukamy dla nich wspólnego domu. Eli jest ciut starsza od Małego Maciusia i bardzo opiekuńcza wobec niego. Mały Maciuś, mimo że gabarytami znacznie większy od Eli, bardzo lubi być przez Eli zaopiekowany. Bez żadnych oporów daje się jej myć. Koty uwielbiają się razem bawić, ale też odpoczywać.

Eli trafiła pod opiekę Fundacji jako dwumiesięczne maleństwo z zapaleniem płuc i górnych dróg oddechowych. Gdyby spędziła na dworze jeszcze jedną noc z deszczem i gradobiciem, nie przeżyłaby... Na szczęście maleńka pacjentka świetnie współpracowała z weterynarzem i kryzys został zażegnany. Niestety po jakimś czasie u Eli zdiagnozowano ogromną cystę, przyrośniętą do wątroby. Ale i w tym przypadku udało się ją usunąć i po operacji koteczka szybko doszła do pełni zdrowia! Eli jest bardzo delikatna i łagodna. Na początku kontaktów z nowym człowiek zachowuje rezerwę, ale kiedy już nabierze zaufania, okazuje się cudownym przytulasem. Do człowieka przytula się całym ciałkiem i domaga głasków, przepięknie przy tym mrucząc! Kicia uwielbia zabawy myszkami i wędkami z piórkiem. Radośnie biega po domu i skacze po drapaku, na którym lubi ostrzyć pazurki.

Poznaj Eli bliżej.
Eli na zdjęciach i filmach.

Mały Maciuś to jedno z czwórki dzieci Sabinki Naramowickiej. Kocurek ma regularną maskę na twarzy, jest pięknym i wielkim kotem. Mały Maciuś docenia możliwość spania w pościeli, wtedy okazuje swojej opiekunce ogrom czułości. A kiedy zgłodnieje, budzi człowieka wilgotnym noskiem, którym delikatnie dotyka zamkniętego oka ;). Mały Maciuś uwielbia zabawy z piórkiem - mógłby na nie polować godzinami!

Poznaj Małego Maciusia bliżej.
Mały Maciuś na zdjęciach i filmach.

502 111 279 (pon., czw. 18-20) Ankieta adopcyjna Ankieta adopcyjna

Kontakt

501 280 282 (tymczasowo zawieszony)

Adopcje

502 111 279 (poniedziałki i
czwartki w godz. 18:00-20:00)

Konto

Bank Pekao SA II Oddział w Poznaniu
98 1240 1763 1111 0010 4119 8855
dla przelewów zagranicznych:
nr IBAN: PL98 1240 1763 1111 0010 4119 8855
kod SWIFT (BIC code): PKOPPLPW
PayPal: fundacja@kocipazur.org