Koci Pazur na Facebook Koci Pazur na YouTube Koci Pazur na Instagram Koci Pazur na TikTok Koci Pazur na Twitter

dlaSchroniska - zmień życie zwierzaka

Chciałbyś pomóc Fundacji Koci Pazur, ale nie wiesz jak? Dzięki współpracy z platformą dlaSchroniska możesz to zrobić w bardzo prosty sposób, który sprawi, że nasi podopieczni dostaną dokładnie to, czego potrzebują. Portal dlaSchroniska jest miejscem, w którym możesz zakupić niezbędne produkty dla naszych Pazurków. Produkty te zostały wyselekcjonowane z asortymentu portalu w taki sposób, aby spełniały one w stu procentach potrzeby naszych podopiecznych. W ramach współpracy, raz w miesiącu otrzymujemy przesyłkę z podarkami zakupionymi przez Darczyńców. Jeśli chciałbyś/-ałabyś sprawić prezent któremuś z naszych Pazurków, a nie wiesz co może być dla niego przydatne - na portalu dlaSchroniska.pl wszystko znajdziesz w jednym miejscu!

Jak pomagać przez portal dlaSchroniska.pl?

Wystarczy, że wejdziesz w profil naszej Fundacji. Wyświetlą Ci się zdjęcia naszych podopiecznych, podpisane ich imieniem. Następnie kliknij w jednego z naszych Pazurków, aby otworzył Ci się w pełni spersonalizowany panel, gdzie zobaczysz czego dany kot aktualne potrzebuje - może to być specjalistyczna karma, witaminy, akcesoria, przysmaki i inne. Ty wybierasz co wyląduje w Twoim koszyku, a w efekcie w przesłanej do nas paczce. Pamiętaj, że każdy pomaga na miarę swoich możliwości - doceniamy każdy, nawet najmniejszy gest!

Zobacz, jak wiele pomocy już otrzymaliśmy od Darczyńców o wielkich sercach, a to nadal nie wszystko!

Dlaczego portal dlaSchroniska jest dla nas tak ważny?

Dzięki niemu, nasze Pazurki mogą dostawać dokładnie to czego aktualnie potrzebują, a Ty nie musisz obawiać się, że wydajesz pieniądze na zbędne produkty. Zakupy z listą powodują, że pomoc trafiona jest w stu procentach i dzięki niej dużo mniej martwimy się o środki na napełnienie brzuszków i wsparcie zdrowia naszych kocich podopiecznych.

W imieniu naszych mruczących podopiecznych z całego serca dziękujemy wszystkim Darczyńcom za okazaną pomoc i zaufanie!

Kontakt

501 280 282 (tymczasowo zawieszony)

Adopcje

502 111 279 (poniedziałki i
czwartki w godz. 18:00-20:00)

Konto

Bank Pekao SA II Oddział w Poznaniu
98 1240 1763 1111 0010 4119 8855
dla przelewów zagranicznych:
nr IBAN: PL98 1240 1763 1111 0010 4119 8855
kod SWIFT (BIC code): PKOPPLPW
PayPal: fundacja@kocipazur.org