Koci Pazur na Facebook Koci Pazur na YouTube Koci Pazur na Instagram Koci Pazur na TikTok Koci Pazur na Twitter

Dołącz do nas i nakarm Mruczka!

Fundacja dla Zwierząt Koci Pazur dołączyła do ogólnopolskiej akcji "Mruczek sam nie poprosi o pomoc". Od pięciu lat Fundacja Psi Los wraz z Portalem RatujemyZwierzaki zbiera środki, które są finalnie przeznaczane na zakup karmy dla kilkudziesięciu fundacji, przytulisk i stowarzyszeń na co dzień opiekujących się bezdomnymi kotami.

Szczegóły akcji Mruczek sam nie poprosi o pomoc

Gorąco zachęcamy do odwiedzenia strony Mruczek sam nie poprosi o pomoc, aby zapoznać się ze szczegółami akcji oraz listą fundacji i innych organizacji, które można wesprzeć. Fundacja Koci Pazur jest jedyną fundacją w Wielkopolsce, która została wybrana przez organizatorów - jest to dla nas duże wyróżnienie dlatego z chęcią też promujemy akcję i zachęcamy do szerokiego wsparcia.

Jak wpłacać bezpośrednio na Fundację Koci Pazur?

Wpłat można dokonywać poprzez płatności elektroniczne (tpay, paypal) bezpośrednio na stronie akcji. Jeśli chcesz przeczytać więcej o naszej fundacji, zapraszamy na stronę O nas - Fundacji dla Zwierząt Koci Pazur.

Zbiórka trwa do 31 marca 2023 roku.

10% bonus od Firmy Bezpieczny Zwierzak

Sponsorem akcji jest Firma Bezpieczny Zwierzak, która postanowiła dodatkowo wspomóc to miejsce, które zdobędzie największą sumę wpłat przekazując na rzecz tego miejsca dodatkowo 10% uzbieranej kwoty, jeśli więc któreś z miejsc zbierze w akcji np. 5 tysięcy złotych dodatkowo od Firmy Bezpieczny Zwierzak otrzyma bonus o wartości 500 złotych.

Konkurs fotograficzny dla Darczyńców z cennymi nagrodami

Dodatkową atrakcją V edycji akcji "Mruczek sam nie poprosi o pomoc" jest Konkurs Fotograficzny dla Darczyńców. Nagrody w konkursie o łącznej wartości tysiąca złotych ufundowała Firma Bezpieczny Zwierzak. W konkursie chodzi o przesłanie zdjęcia kota w śmiesznej pozie, uśmiechniętego lub rozrabiającego. Więcej informacji o konkursie znajduje się tutaj: https://mruczek.psilos.org/konkurs-fotograficzny. Jako Fundacja dla Zwierząt Koci Pazur zachęcamy do walki o nagrody jednak bez przebierania kota.

Kontakt

501 280 282 (tymczasowo zawieszony)

Adopcje

502 111 279 (poniedziałki i
czwartki w godz. 18:00-20:00)

Konto

Bank Pekao SA II Oddział w Poznaniu
98 1240 1763 1111 0010 4119 8855
dla przelewów zagranicznych:
nr IBAN: PL98 1240 1763 1111 0010 4119 8855
kod SWIFT (BIC code): PKOPPLPW
PayPal: fundacja@kocipazur.org