Koci Pazur na Facebook Koci Pazur na YouTube Koci Pazur na Instagram Koci Pazur na TikTok Koci Pazur na Twitter
Kotka Wiek:   11 lat
Akceptuje koty Akceptuje koty
Tylko do domu z innym zwierzakiem Tylko do domu z innym zwierzakiem
Zdrowie

Wykastrowana, odrobaczona, zaszczepiona

Jeśli marzysz o kocie, który będzie Cię kochał całą swoją osobą, który będzie się cieszył na Twój widok niemal jak pies, który zawsze rozmruczy się jeszcze zanim go dotkniesz, a jednocześnie będzie potrafił sobie sam zorganizować czas, gdy Cię nie ma, to Zorro jest dla Ciebie. Będzie potrzebowała Twojej cierpliwości i trochę czasu, bo chowa w pamięci jakieś złe doświadczenia, o których nie może Ci opowiedzieć. Nie zdziw się więc, gdy odruchowo skuli się pod pierwszym dotknięciem ręki, ale spodziewaj się, że odpręży się pod drugim.

Zorro jest pogodna i kontaktowa, chętnie zagaduje i chowa w sobie ogromny potencjał czułości. Bardzo dobrze reaguje na inne koty, ale jest też wobec nich uległa. Dlatego nie nadaje się do domu z kotami, które mogą to wykorzystać - nie będzie umiała zawalczyć o przestrzeń dla siebie i będzie siedziała w kąciku. Ta postawa dobrze oddaje jej charakter. Malutka Zorro czeka cichutko, niezauważana, ale gdy tylko poczuje sprzyjające warunki, rozkwita niczym najpiękniejszy kwiat.

Idealnym domem dla Zorro byłby ten z drugim podobnym kotem - spokojnym i prokocim. Zorro sama wyjdzie z inicjatywą zapoznania. Zorro obawia się gwałtownych ruchów, ale przy boku ukochanego człowieka stopniowo zbuduje pewność siebie. Jest bardzo inteligentna. Gdy nawiąże z opiekunem nić przyjaźni, sama zacznie go nawoływać i komunikować o co jej chodzi. Można z nią zbudować bardzo wartościową międzygatunkową relację. Jest łagodna, otwarta i niezłomna - mimo niewątpliwie złych wspomnień z przeszłości, ciągle z nadzieją patrzy z przyszłośći i na wypatruje nowych ludzi do kochania.

502 111 279 (pon., czw. 18-20) Ankieta adopcyjna Ankieta adopcyjna
Zobacz więcej zdjęć Zobacz filmy Poznaj mnie bliżej

Kontakt

501 280 282 (tymczasowo zawieszony)

Adopcje

502 111 279 (poniedziałki i
czwartki w godz. 18:00-20:00)

Konto

Bank Pekao SA II Oddział w Poznaniu
98 1240 1763 1111 0010 4119 8855
dla przelewów zagranicznych:
nr IBAN: PL98 1240 1763 1111 0010 4119 8855
kod SWIFT (BIC code): PKOPPLPW
PayPal: fundacja@kocipazur.org